ÖZGE ERSU İLE TURİZMDE GELECEK
BİROL GÜVEN · TV 360

7.512 • 2 Aralık 2019 • GALERİ, VIDEO • 10.623 GÖRÜNTÜLEME

TURİZM UZMANI PROFESYONEL REHBER VE FÜTÜRİST ÖZGE ERSU TV 360 KANALINDA BİROL GÜVEN İLE GELECEK GELİYOR PROGRAM KONUĞU

whitedot01 Aralık 2019 Pazar
23:30 · Tv 360

(Ayrıca YouTube kanallarından izlenebilmektedir.)

Turizm uzmanı, danışman, profesyonel turist rehberi, yazar, radyo belgesel yapımcısı, konuşmacı ve fütürist Özge Ersu, senarist ve yapımcı, Türk televizyonlarındaki çok sevilen birçok dizinin metin yazarı Birol Güven’in Tv 360’ta yayınlanan ‘Birol Güven ile Gelecek Geliyor’ programının konuğu oldu. Değişik sektörlerdeki değişimi, 2040-2050 yıllarındaki dünyayı, konusunda uzman konuklarla değerlendiren Birol Güven, bu bölümde turizmin geleceğini Özge Ersu ile konuştu.

Özge Ersu rehberlik, seyahat acenteciliği, ulaşım, konaklama sektörlerindeki değişimi, bu alanlardaki dijital dönüşümü, gelecekteki gezi alışkanlıklarını, bu alanlardaki Artırılmış Gerçeklik (Augmented Reality – A/R) ve Sanal Gerçeklik (Virtual Reality – V/R) uygulamalarını kendi vizyonu ile anlattı.

Programda yine konuk olarak yer alan iş insanı ve fütürist girişimci Murat Şahin ile, özellikle ‘Bir Kadın Bir Ekek’teki başarılı performansı ile tanınan, tiyatrocu ve sinema sanatçısı Emre Karayel de gelecek üzerine düşüncelerini paylaştı.

Özge Ersu ve Murat Şahin, Birol Güven’in moderatörlüğünde, bir gezgin olarak Emre Karayel’in geleceğe hazır olup olmadığını sorgulayarak, program sonunda sanatçıyı diploma notu ile değerlendirdi.

Tv 360’ta yayınlanan program, Youtube üzerinden de izlenebiliyor.

 

YORUM YOK

YORUM YAP

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.