ÖZGE ERSU GEZİLERİNDE BEYAZ SAYFA GÜNLERİNİ BAŞLATIYOR

0 • 24 Kasım 2012 • HABERLER • 998 GÖRÜNTÜLEME

Özge Ersu Gezilerinde Beyaz Sayfa Günlerini Başlatıyor

Yılda sadece on adet özel içerikli gezi yapan ve senede yalnız üç yüz kadar konuğunu bu coğrafyalara ‘Signature&Prestige Collection’ programları ile Planet İstanbul eşliğinde davet eden Özge Ersu, daha önce yurt dışı gezilerde gerçekleştirilmemiş bir yeniliği konuklarına sunuyor.

Tüm akışın saat saat ayrıntılı açıklandığı programlarda, klasik günlük bir içerik yerine son derece ilginç, sıradışı, ve benzersiz günü ‘Beyaz Sayfa’ olarak belirliyor ve bu günün ayrıntıları programda yer almıyor. Geziye katılan konuklar, o sabah 05:55’te otellerindeki oda kapılarının altından ulaştırılan davetiye ile günlük akışı öğrendikten sonra gerekli hazırlıkları yaparak bu sıradışı güne başlıyorlar.

İlk Beyaz Sayfa, Yılbaşı Viyana gezisinde. 01 Ocak 2013 günü, yeni yıl ile yaşamlarında da yeni bir beyaz sayfa açan gezi dostları, öğleye doğru Viyana ve çevresinde benzersiz deneyimlere davet ediliyorlar. Beyaz Sayfa Günleri, tüm Signature&Prestige Collection gezi programlarında yer alıyor.

 

05. Gün 01 Ocak 2013 Salı :: Beyaz Sayfa Günü

Serbest Sabah, Beyaz Sayfa Günü Sürprizleri

Sabah 05:55’te oda kapılarınızın altından gelen davetiye ile bugün sizlere yaşatacağımız sürpriz ‘Beyaz Sayfa Günü’ ayrıntılarını okuyabilir, programa göre hazırlıklarınızı yapabilir ve zamanınızı ayarlayabilirsiniz. Özge Ersu deneyimi ve Planet İstanbul özeni ile, uzunca bir süre anımsayacağınız bir deneyim sizleri bekliyor. Unutmayın, biz yalnız güzel sürprizler hazırlarız!

Sabah uyandırma yoktur, tatlı yılbaşı yorgunluğunuzu öğleye kadar rahatça giderebilirsiniz. Viyana’daki tüm mağazalar kapalıdır. Kahvaltınızı 08:00 – 11:00 arası alabilirsiniz.

12:00’de buluşarak Beyaz Sayfa Günü gezimize başlıyoruz. Sürprizlerle dolu unutulmaz bir zaman sizi bekliyor!

Geceleme Viyana (5)

YORUM YOK

YORUM YAP

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.