ÖZGE ERSU VİP AKADEMİ YAŞAM BOYU EĞİTİM MERKEZİNDE

0 • 20 Kasım 2011 • HABERLER • 1.326 GÖRÜNTÜLEME

Özge Ersu, Vip Turizm ve  Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi ile Geleceğin Turizmcilerinin Yetişmesine Katkıda Bulunuyor

Uzunca bir süredir değişik üniversite, kuruluş ve derneklerde konferanslar veren, şirketlerin kurumsal çalışmalarına eğitimci olarak katılan Özge Ersu, Vip Turizm ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi Büyem işbirliği ile kurulan Vip Akademi’de ders verecek.

Vip Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ceylan Pirinççioğlu ile Profesyonel Turist Rehberi ve Turizm Yazarı Özge Ersu, 18 Kasım 2011 tarihinde Roma St. Regis Otel’de yaptıkları toplantıda belirledikleri işbirliği çerçevesinde, kurumsal ve kişisel deneyimlerini eğitim alanında paylaşma kararı aldılar.

Gezi sektöründe birçok yeniliğe imza atmış öncü seyahat acentalarından Vip Turizm ile eğitim ve danışmanlık çalışmaları ile yetişmiş insan gücüne katkıda bulunan, yüksek düzeydeki işgücünü ‘Yaşamboyu Eğitim’ kavramı ile yetiştiren bir eğitim kurumu olan Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi Büyem, devamlı değişiklik ve gelişme gösteren turizm endüstrisinde kariyer yapmayı amaçlayanlar veya kariyerlerini değişik yönlerde ilerletmek isteyenler için akademik bilgilerin yanısıra, acenta ve eğitmenlerin deneyimleri ile desteklenen eğitim programları sunuyor.

İki bölüm halinde düzenlenen ve ilki 21 Kasım 2011 tarihinde başlayacak olan toplam 192 saatlik ‘Seyahat Acentacılığı’ programında öncelikle endüstrinin temel başlıklarının eğitimi verilecek. Eğitim programının ikinci döneminde ise Özge Ersu

• Yurtdışı Turlarının Yönetimi
• Operasyonel Yönetimde Bilişim

derslerini verecek ve yirmi beş seneyi geçen teorik ve pratik birikimini genç turizmcilerle paylaşacak. Gezilerinde ve çalışmalarında teknolojik tüm olanakları sonuna dek kullanmayı seven Özge Ersu, bu konuda kendilerini yetiştirmek isteyenleri özellike bu alanlarda yönlendirecek.

Katılımcılar sınıf ortamında alacakları eğitimlerin sonunda Büyem ve Vip Turizm sertifikaları almaya hak kazanıyorlar. Başarılı öğrenciler arasından seçilecek isimlere ise staj ve iş olanakları hazırlanıyor. Yazılı başvuruların bir bölümüne de sınırlı burs sağlanıyor.

 

 

 

(20111118 Vip Akademi Ozge Ersu basın bültenini indirmek için lütfen tıklayınız)

YORUM YOK

YORUM YAP

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.