ÖZGE ERSU İLE LATERNA LAS VEGAS

0 • 7 Temmuz 2012 • Laterna Programları • 3.013 GÖRÜNTÜLEME

[audio:http://files.ersu.net/indir/belgesel/radyo/ntv/laterna/nevada/lasvegas.mp3|titles= Özge Ersu © Ntv Radyo Laterna:: Las Vegas]

Anılar, bilgiler ve izlenimler eşliğinde
● Lido Paris ● Frank Sinatra ● Glady’s Knight ● Flying Burrito Brothers ● Mark Knopfler ● Dire Straits
● Chris de Burgh ● Buck Owens ● Elvis Presley ● Doris Day ● Sara Bareilles ● Willie Nelson ● Sting
● Ray Charles ● Kenny Rogers ● Abba ● Melike Demirağ ● Dean Martin ● Muhammed Ali ● Leon Spinks
● Johnny Walkelin ● Barbara Streisand ● Engelbert Humperdinck ● Wayne Newton

02:55′:33″, 318 Mb, 256 Kbps Stereo Mp3 Audio
Director’s Cut (Nedir?)

2 Yorum

 • Ümit Arıcan 29 Temmuz 2012 - 02:12 Reply

  Takdir…

  Sevgili Özge,

  Programını inanılmaz bir keyifle dinliyor, randevularımı senin programlarının bitimine göre veriyorum. Her programı ayrı ayrı beğeniyorum, bu kadar güzel program olmaz. Çok güzel bir harmanlama yapıyorsun.

  Ben elli beş yaşındayım ama senin programların beni gençleştiriyor, buna inan. Senin daha önemli projelere devam etmeni yürekten diliyorum. Daha iyisini mutlaka yaparsın, inanıyorum. Çok iyi bir iş çıkartıyorsun.

  Hoş, pek bir işe yaramıyacağını bildiğim halde, yine de sana bu maili ‘Yaz, gönder, dikkate alırız’ dediğin için, seni çok daha iyi yerlerde görmek istediğim için gönderiyorum.

  Yürekten kutlarım. Devam kardeşim, devam! Saygılar sunarım….

  • ozgeersu 29 Temmuz 2012 - 02:18 Reply

   Değerli Dostum,

   Güzel sözlerin için çok teşekkür ederim. Mailin neden işe yaramasın? Bazen Laterna ile çok yorulduğumu düşündüğümde, çoğunlukla ‘dinlemede kalan’ sizin gibi dostlarımdan gelen böylesine mesajlar, beni o kadar mutlu ediyor, devam için öylesine enerji veriyor ki…

   Yadıklarınız, bir programı hazırlar veya sunarken aklıma geldiğinde, “Hah, Ümit Bey de şimdi bir yerlerde bu programı dinleyecek, gülümseyecek!” diyerek daha büyük bir heyecanla sarılıyorum Laterna’ya…

   Bu beğenini izninle değerli Laterna ailemiz ile Facebook’ta paylaşmak isterim. Üstelik bana adresini verebilirsen, dört senedir yaptığım tüm programların olduğu bir Mp3 Podcast Dvd’yi de ismine imzalı olarak göndermek isterim.

   Belki bir gün bir yerlerde ya da dünyanın değişik bir coğrafyasında, güzel bir kahve sohbetinde kesişir yollarımız.

   Selam, Sevgi ve Saygılarımla
   Özge Ersu

  YORUM YAP

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.