ÖZGE ERSU BİLGİ ÜNİVERSİTESİ RADYOSU GLOBETROTTER KONUĞU

0 • 22 Ocak 2013 • Röportaj • 985 GÖRÜNTÜLEME

 

Değerli Dostlarım ve Sevgili Dinleyicilerim,

Radyonun büyüsünün hep bir başka olduğunu anlatırım programlarımda. Belki de onca birikim ve hazırlığıma karşın sinema belgesellerine geçişimi ağırdan almamın nedenlerinden biridir bu gizemli sihir. Radyodan ve bu dünyadan aldıklarımı vermenin doyumunu konferanslarımla, söyleşilerimle çıkarttığım bu post-modern zamanlarda, harika bir davet te büyük bir amatör  ruhla, ama o derece profesyonel bir anlayışla İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğrenci Radyosu’nda harika işlere imza atan ‘Globetrortter’ programından geldi.

Bir gezgin radyocu için, radyoda gezgin sohbetler yapmaktan daha büyük bir keyif olur mu? Santralİstanbul Stüdyoları’ndan 23 Ocak 2013 Çarşamba akşamı saat 20:00 – 21:00 arasında yapılacak olan canlı yayında, değerli meslektaşlarımdan Nilce Bıçakcıoğlu’nun konuğu olacağım. Radyodan belgesellere, müzikten dünya coğrafyalarına giden yolda canlı yayının o kendine özel ruhu ve şarkılarımız bizi nerelere götürür, kimbilir?

Dinlemek isterseniz, antenlerinizin ayarları ile oynamayın:
www.radyovesaire.com
Çarşamba akşamı, 20:00 – 21:00. Canlı. Heyecanlı.

YORUM YOK

YORUM YAP

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.