ÖZGE ERSU MICROSOFT YAZ AKADEMİSİ KONFERANSLARI

0 • 10 Ağustos 2015 • KONFERANS • 447 GÖRÜNTÜLEME

ozgeersu-konferans-microsoft-turkiye-2015

Microsoft Türkiye Genel Merkezi Bellevue Residence
19 Ağustos 2015 Çarşamba, 12:00
https://ozge.ersu.net/konferanslar/

Microsoft Summer Academy – Açık Akademi Yaz Okulu’nda gelenek değişmedi.

Özge Ersu, Microsoft Türkiye’nin uzunca bir süredir yürüttüğü başarılı eğitim projesi ‘Microsoft Student Partners’ programına konferansları ile destek vermeyi 2015 yılında da sürdürüyor. Son olarak 21 Şubat 2015 Cumartesi günü verdiği konferans sonrası gelenek bozulmadı ve Ersu ‘Dünya Turu’ konferans serilerinden yenisini genç arkadaşlarına sunma hazırlıklarına başladı.

Temelini görevine Amerika Birleşik Devletleri’nde devam eden Microsoft Türkiye Akademik Programlar, Microsoft Azure Yazılım Teknolojileri Yöneticisi Mustafa Kasap’ın attığı ortak çalışma, 2015 yılının ikinci yarısından sonra Microsoft Türkiye Yazılım Geliştirme Teknolojileri Platformu Pazarlama Müdürü Behice Funda San’ın desteği ve katkıları ile devam ediyor.

Kuruluşun #aayazokulu etiketi ile ‘Kickoff’ adını verdiği daha önceki eğitim progamlarında da üç kez konferans veren Özge Ersu, çok sevdiği ‘Microsoft Student Partners’ genç arkadaşları ile bir kez daha buluşacak.

Microsoft Türkiye’nin Levent Bellevue Residence’daki genel merkezinde 12:00’de başlayacak ve dışarı kapalı tek oturum olarak düzenlenecek konferansta Ersu, otuz yılı geçen turizm deneyimini, bilgi ve birikimini, radyo ve belgeselci kimliği ile yaptığı araştırmaları, başından geçenleri kendine özgü sunumu ile bir saatlik sürede Microsoft’un özel seçilmiş genç beyinleri ile paylaşacak.

Bu sunumların özelliği, günler boyunca zorlu teknik ve akademik bir gündem üzerine yoğunlaşan Msp Programı öğrencilerine farklı bakış açıları kazandırarak, dünyalarını biraz daha genişletmelerine olanak sağlamak, belleklerine nefes aldırıp, dinlendirmek.

YORUM YOK

YORUM YAP

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.