Özge Ersu Microsoft Türkiye Nokia Dünya Turu Konferansı

0 • 24 Şubat 2014 • KONFERANS • 711 GÖRÜNTÜLEME

ÖZGE ERSU KONFERANSLARI™
Microsoft Türkiye & Nokia

• 80KSEN DAKİKADA DÜNYA TURU
• Etimoloji, Mimari, Tarih, Coğrafya ve Sosyal Yaşam
• 24 Şubat 2014 Pazartesi 11:30- 12:540

https://ozge.ersu.net/konferans/20140224/microsoft-nokia-tr.jpg

Değerli Dostlarım,

Microsoft Türkiye ve uzun yıllar yurt dışı gezilerine eşlik ettiğim Nokia Türkiye‘nin yönetici ve yazılım geliştiricileri ile birlikte çalışma olanağı ve şansı bulduğum küçük bir ortak projemiz var. Bu proje oturumlarından birinde Microsoft & Nokia Türkiye yöneticilerinin katkıları ile, yazılım geliştirme konusunda çalışan ‘Microsoft Student Partners’ ekibine bir konferans vermeyi kararlaştırdık.

24 Şubat 2014 Pazartesi günü Microsoft Türkiye Bellevue Residence’da 11:30 – 12:50 arasındaki seksen dakika içinde gerçekleştireceğim ’80ksen Dakikada Dünya Turu’ konferansımda aralıksız ve yoğun bir iş geliştirme süreci içinde olan katılımcıları küçük bir dünya turuna çıkartacağım. Konularımız arasında ilginç, bilinmeyen, eğlendirici ve kimi zaman düşündüren ayrıntılar var. Dışarıdan katılıma kapalı oturum soru ve yanıt bölümü ile sona erecek.

Bu konferansın gerçekleşmesinde büyük katkıları olan Nokia Türkiye‘den Timuçin Şentürk‘e, izni için Microsoft Türkiye‘den Mustafa Kasap‘a ve Microsoft Student Partners ekibine değerli katkıları için huzurunuzda teşekkür ediyorum.

Özge Ersu
Belgesel Yapımcısı, Gezi Yazarı ve Profesyonel Turist Rehberi

YORUM YOK

YORUM YAP

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.