ÖZGE ERSU ÖNLÜĞÜ İLE TEZGAHÇILAR MESLEK ERBABI ATÖLYESİNDE KONFERANS VERDİ

2.987 • 9 Ocak 2017 • KONFERANS • 2.832 GÖRÜNTÜLEME

Özge Ersu 2017 yılı konferans ve sunum çalışmalarına hızlı başladı. Her ay yeni bir programda konu sınırı tanımadan, yaptıkları işlerde fark yaratmış, deneyimleri ile katılımcıların ufkunu açan, alanlarındaki en iyi isimlere tezgahçı önlüklerini giydiren, konularında iki senedir geniş çalışmalara imza atan Tezgahçılar, ‘Meslek Erbabı’ serilerinde yeni senenin ilk programlarına Özge Ersu’yu konuk ettiler.

4 Ocak 2017 Çarşamba günü 19:45’te daha önce sektörlerinin en iyileri arasında yer alan on dört ‘Tezgahçı’ ile aynı sahnede yer alan Özge Ersu, katılımcılara yaptığı sunumda tüm dünyadan derlediği deneyimlerini anlattı ve birikimlerini paylaştı. Çalışmanın geri kalan bölümünde soruları yanıtladı.

KONFERANS ÖNCESİ BASIN BİLDİRİSİ
‘Yaptıkları işlerde fark yaratmış, tecrübeleri ile ufkumuzu açacak, sektörlerinin en önemli isimleri yeni sezonda da ‘Meslek Erbabı’ olarak Tezgahçılar’a gelmeye devam ediyor! Ocak ayında Meslek Erbabı‘nda on parmağında on değil onlarca marifet barındıran birini, profesyonel turist rehberi, gezi yazarı, belgesel radyocu ve yayıncı, sunucu, eğitmen, müzikolog (ve daha neler neler!) adeta canlı kültür mirasımız Özge Ersu‘yu ağırlıyoruz!

Türkiye’nin en iyi tur rehberlerinden biri olan Özge Ersu yüzlerce coğrafyadan topladığı bilgilerini, deneyimlerini ve anılarını anlatacak; ilham, hayal dolu bir akşam olacak…’

04 Ocak Çarşamba 19:45 – 22:00
https://tezgahcilar.com/etkinlik/meslek-erbabi-15-ozge-ersu/

KONFERANS SONRASI BASIN BİLDİRİSİ
‘Dün akşam Meslek Erbabı’nda profesyonel tur rehberi, yazar ve acayip yetenekli şahane insan Özge Ersu ile çok keyifli bir akşam geçirdik. Özge Ersu’nun anılarını dinlerken epey eğlendik! Çok ilginç bilgiler öğrendik; dünyada ne kadar çok şey bilmediğimizi ve keşfedilmeyi bekleyen ne kadar çok şeyin olduğunun fakına bir daha vardık. Dünyadan, farklı kültürlerden ve o farklılığın belirginleştiği durum ve davranışlardan da konuştuk. Atölyedeki enerji ve sohbetten alınan keyif muazzamdı. Bir Çarşamba akşamını böylesine güzel kılan Özge Ersu’ya ve tüm katılımcılarımıza teşekkürler!’

https://www.facebook.com/tezgahcilar/posts/1218806158202358

YORUM YOK

YORUM YAP

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.