Özge Ersu Gezileri Deluxe Kanada Satışa Açıldı

0 • 26 Nisan 2013 • HABERLER • 1.028 GÖRÜNTÜLEME

Dünyanın en güzel üllkelerinden Kanada‘yı baştanbaşa, eksiksiz, lüks, zengin içerikli ve seçkin bir programla görebilmek adına hayallerinizi daha kaç sene ertelemeyi düşünüyorsunuz?

Özge Ersu Gezileri Signature Collection™ by Planet İstanbul Deluxe Kanada gezisi satışa açıldı. Özge Ersu imzası ve profesyonelliği ile hazırlanan ve 15-25 Haziran 2013 tarihleri arasında düzenlenecek olan gezi, butik ve özel programların en önde gelen isimleri arasında yer alan A grubu  Planet İstanbul New Life Travel Agency eşliğinde gerçekleştiriliyor. Tüm seçeneklerin en seçkin servis sağlayıcılardan alındığı ve ücretin içinde olduğu gezide göze çarpan özellikler, benzersiz oluşları ile dikkat çekiyor.

Kısıtlı sayıda ayrılmış bulunan İstanbul – Toronto ve Toronto İstanbul  Türk Hava Yolları Comfort Class ve Economy Class kıtalararası uçuşun yanısıra, Kanada içindeki yerel bağlantılar yine Türk Hava Yolları Miles&Smiles üyeliğinin geçerli olduğu Star Alliance üyesi Air Canada ile sağlanıyor.

  • Otel seçeneklerini Deluxe Fairmont zinciri olarak belirleyen Özge Ersu, Kanada gezisine katılan konuklarına benzersiz bir konaklama deneyimi yaşatmayı amaçlıyor. Katılımcılar her şehirdeki en etkileyici tarihi yapılara ve en merkezi konuma ev sahipliği yapan Fairmont zinciri otelleri (www.fairmont.com) ve Montreal’in en sevilen otellerinden Montréal Marriott Château Champlain‘in yanısıra, Niagara on the Lake adı verilen ve turistler tarafından çok bilinmeyen / uğranılmayan kasabada tarihi ve lüks ‘Prince of Wales’  otelinde kalacaklar.
  • Nehir ve göllerdeki gemilerde alınan günbatımı akşam yemekleri, Batı Amerika caz dünyasının önde gelen merkezlerinden Montréal‘de alınacak olan caz dinletisi sonrası seçkin yemekler, gece dünyanın en büyük şelalelerinden Niagara‘nın üzerinde gerçekleştirilen havai fişek gösterilerinin izleneceği Skylon Tower ve Ontario Gölü‘nün nefes kesen günbatımını ayaklar altına seren dünyanın en yüksek televizyon kulesi Cn Tower‘daki son akşam yemeği yine unutulmazlar arasında yer alacak.
  • En doğudan en batıya kadar tüm Kanada’yı kapsayan gezide tüm önemli şehirler, son derece rahat bir programla, ayrıntılı çevre turları ile görülüyor. Gezide ayrıca Özge Ersu şehir, ülke ve çevre anlatımlarının yanısıra, bölge ve insanları ile ilgili dokuz adet özel konferans verecek.

Planet İstanbul New Life Travel Agency, tüm işlemleri yürüten Travel Ambassador eşliğinde vize, bilet, ödeme ve benzeri ayrıntıları sizler adına kolaylaştırıyor. Tüm uçakları rezerve edilen, otel odaları ayrılan (‘… ve benzeri oteller’ kavramı yok!), servisleri menu seçeneklerine dek saptanmış olan gezi için kayıtlar açıldı ve özellikle uzun uçuş nedeni ile Comfort Class yerleri tükenmeye başladı.

Siz Kanada’ya en son ne zaman gittiniz?Ayrıntılı prgram ve tüm bilgiler için lütfen tıklayınız:
http://www.ersu.net/turizm/geziler/2013/0615/kanada.pdf

YORUM YOK

YORUM YAP

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.