Özge Ersu Deneyimi ve Kendine Özgü Anlatımı ile Cevap Tv’de!

0 • 27 Nisan 2013 • HABERLER • 932 GÖRÜNTÜLEME


Artık Yurtdışı Gezilerinizle İlgili Aklınızda Soru Kalmayacak.

Özge Ersu ve Cevap Tv, yurtdışına giden gezginlerin sorularını olabildiğince doğru ve ayrıntılı yanıtlayabilmek adına ortak çalışma kararı aldı.

Yaklaşık otuz seneye yaklaşan deneyimi, birikimi ile Türkiye’nin en çok gezen turizm uzmanları arasında yer alan, dünyanın ulaşılması zor coğrafyalarına özel içerikli geziler düzenleyen Özge Ersu, ülkeler, şehirler, gezi rotaları, pratik bilgiler, görülmesi gereken yerler, değerlendirme ve ipuçlarından oluşan proje kapsamında çalışmalarına öncelikli olarak Türk gezginlerin de ilk ve öncelikli rotaları arasında yer alan İtalya’dan başladı. Tüm bölgeleri ve şehirleri ayrıntılı olarak anlatan Ersu, ilk çekimlerde ayrıca pratik gezi bilgileri bölümünde iki sürpriz konuya da yer verdi.

Önümüzdeki günlerde yanıtlanan soru sayısının artırılacağı ortak çalışma ve çekimlerle, yine birbirinden ilginç soruları kendine özgü akıcı yorumu ile yanıtlayacak olan Ersu, dünyanın değişik coğrafyalarını, gezi kültüründe az bilinen gerçekleri ve kolaylıkları anlatacak.

Internet üzerinde www.cevap.tv adresinde yayın yapan Cevap Tv, sosyal medya çalışmalarına odaklanmış bir ajans olan Publik’in kendisine ait ilk marka girişimi. Publik, aynı zamanda dünyadaki en profesyonel iletişim ağlarından LinkedIn’in Türkiye’deki tek yetkili temsilcisi.

Cevap Tv, son eklenmekte olan Turizm bölümü ile on üç ana kategori ve alt başlıktan oluşan ‘how-to’ içeriğini, son derece duru, kolay kullanılan web arayüzü ile sunulan, prodüksiyon kalitesi çok yüksek videolar ile oluşturmakta. Ayrıca video optimizasyonu ve raporlamasında Google Dfp Video altyapısı kullanan Türkiye’deki ilk video sitesi.

İçerik Yönetimini Elif Eren Altınarık’ın üstlendiği çekimler Publik Ajans Nişantaşı Stüdyoları’nda, görüntü yönetmeni Serdar Gazi tarafından geçekleştiriliyor. Publik Ajans Cevap Tv, Özge Ersu ile Yurtdışı Gezileri Cevapları bölümünü 13 Mayıs 2013 Pazartesi günü 09:00’da devreye alıyor.

YORUM YOK

YORUM YAP

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.