ÖZGE ERSU CUMHURBAŞKANLIĞI HEYETİ VE TOBB DELEGASYONU İLE ARAP EMİRLİKLERİNDE

6.543 • 3 Şubat 2012 • HABERLER • 9.160 GÖRÜNTÜLEME

ozge-ersu-delegasyon-cumhurbaskanlik-birlesik-arap-emirlikleri

T.C. Cumhurbaşkanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Birleşik Arap Emirlikleri’ne düzenlenen, Vip Turizm tarafından organize edilen, resmi davetliler ve işadamları delegasyonundan oluşan heyette yer alan Özge Ersu, yaklaşık on beş senedir değişik çalışmalarda bir araya geldiği kamu kurumu yöneticileri, sivil toplum kuruluşlarının başkanları ve yurtdışı yatırımlar konusunda deneyimli olan Türkiye’nin önde gelen işadamları ile eski dostluklarını tazeleme olanağı buldu.

Sektörel toplantılar sonrası T.C. Turizm Bakanlığı Profesyonel Turist Rehberi olarak Abu Dhabi’de Corniche, Sheikh Zayed Ulucami, Yas Island Formula 1 Circuit ve Ferrari World, Dubai’de ise Burj Khalifa, Marina, Jumeirah ve Jebel Ali gezilerinin rehberliğini yapan ve dünyanın en büyük turizm ve inşaat projelerinden biri olan Saadiyat Island Proje Merkezi‘nde bir konferans veren Özge Ersu, daha sonra çalışmalarını bitiren resmi heyet eşliğinde Türkiye’ye döndü ve İstanbul Atatürk Havaalanı Vip Terminali’nde işadamları delegasyonu ile ileride yine T.C. Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık – T.O.B.B. DEİK resmi ziyaretlerinde çalışma dilekleri ile vedalaştı.

Hazırlayıp sunduğu Ntv Radyo Laterna programı stüdyo kayıtları, 2012 Gezileri ön çalışmaları ve konuk olduğu birkaç televizyon programı için Şubat ayı başında bir süre İstanbul’da kalacak olan Özge Ersu, daha sonra Côte d’Azur Nice’e geçecek.

 

YORUM YOK

YORUM YAP

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.