ÖZGE ERSU NOKIA TÜRKİYE KONUKLARINI BATI AMERİKADA AĞIRLADI

5.451 • 28 Ocak 2012 • HABERLER • 9.091 GÖRÜNTÜLEME

ozge-ersu-nokia-turkiye-konuklarini-bati-amerikada-agirladi

Uzunca süredir konusunda en prestijli kurumsal şirketlerin yurt dışı motivasyon gezilerini düzenleyen Türkiye’nin önde gelen seyahat acentalarından Planet  İstanbul, 2012 Ocak ayı içerisinde Nokia Türkiye ile Batı Amerika’da uzun süre anılarda kalacak bir geziye imza attı.

Özge Ersu’nun deneyimli rehberliğinde iki bölüm halinde toplam on altı gün süren ve iki yüze yakın şirketin üst düzey yöneticileri ve başarılı çözüm ortaklarının ağırlandığı programa, Planet İstanbul adına Fatih Aydın ve Sedat Aydın da kişisel olarak yoğun emek verdi.

Los Angeles’ta dolu bir içerik ile başlayan başlayan gezi, Las Vegas’ta dünyanın en büyük otellerinden The Venetian’da lüks Suite’lerdeki konaklama ile devam etti. Las Vegas helikopter turları, Grand Canyon’da uçak gezisi, ünlü otellerde “Cirque du Soleil” ve “Fairmont Street Experience” gibi benzersiz gösterilerin yanısıra, büyük Outlet Store’larda başta giyim ve elektronik olmak üzere, alışveriş günleri de Las Vegas etkinlikleri arasında idi. Değişik damak zevklerine seslenen, Uluslararası, Amerikan ve Akdeniz mutfaklarından seçkin örneklerin yer aldığı, zaman zaman uçsuz bucaksız açık büfelerin de renk kattığı prestijli restaurantlardaki yemek düzenlemeleri ve de tüm programın iz bırakan anıları arasında yer aldı.

Tüm yorgunluklarını benzersiz güzellikleri ile ünlü San Fransisco’da atan Nokia davetlileri, Pasifik Okyanusu’nun esintileri altında Alcartaz Hapishanesi’ni de gezme olanağı buldular. Özge Ersu’nun Ntv Radyo için hazırlayıp sunduğu Laterna programının Los Angeles, Las Vegas ve Nevada bölümlerinin yayınlarının da bu gezi süresine denk gelmesi, programa ayrı bir renk kattı.

Gezi sonunda Özge Ersu, Planet istanbul, Nokia Türkiye yöneticileri ve katılımcılar, proje aşamasında olan, yakın tarihte başta Avustralya, Yeni Zelanda ve Kenya olmak üzere, yine dünyanın uzak ve ilginç coğrafyalarında buluşabilmek dilekleri ile Türk Hava Yolları’nın direk uçuş konforu ile yorulmadan Türkiye’ye döndüler.

YORUM YOK

YORUM YAP

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.