ÖZGE ERSU GEZİLERİ
2018 · 2019

2 • 1 Şubat 2018 • HABERLER • 1.792 GÖRÜNTÜLEME

2018 VE 2019 GEZİ PROGRAMI AYRINTILARI İÇİN TIKLAYINIZYILLIK PROGRAM · PDF

DEĞERLİ GEZİ DOSTLARIM,

Otuz altı seneyi geçen turizm meslek yaşamımda, 2006 yılı sonunda verdiğim karar ile konusunda uzman Türsab A grubu seyahat acenteleri eşliğinde kendi gezilerimi gerçekleştirme kararını vermiştim. Yıllardır devam eden çalışmalarımın sonuçları beni onurlandırıyor.

Gezilerimin gidilen bölgelerdeki en uygun zaman olmasından, konaklama yaptığımız fiyat kalite oranı çok yüksek deluxe otellere, her biri ayrı bir gastronomik ya da yerel deneyim sunan restoranların tek tek tüm menülerinden, programlarımı saat saat düzenlemeye, her gün için belirlediğim akışın özgün içeriklerden oluşmasından konferanslarıma, güvenli, otantik ve lüks ulaşım araç rezervasyonlarından tatlı küçük sürprizlerime kadar her ayrıntıya dikkat ederek, tüm bu birikimlerimi sizlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyorum.

Alışılagelmiş programlarla ve sıradan coğrafyalarla yetinmek istemeyen, özel içeriğimin değerini bilen, her programda çok yüksekte tutmaya özen gösterdiğim gezilere devamlı katılan yüzlerce gezi dostumuz ile her yıl büyüyen gezgin ailemizin bireyleri olarak sizlere, çözüm ortağı profesyonel acentelere tüm  lojistik yardımları için içtenlikle teşekkür ediyorum.

2017 için birlikte övünebileceğimiz bazı küçük bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum: Geride bıraktığımız sene ortak katkılarımız ile yaklaşık beş yüzü aşan ayrıcalıklı gezgin konuğum için, on çözüm ortağı uzman acente işbirliğinde, otuz ayrı ülkenin yüzün üzerindeki şehrinde toplam yirmi kurumsal ve özel Özge Ersu gezi programı gerçekleşti.

Şimdi sıra 2018 yılında kesinleşen ve 2019 yılı için ön hazırlıklarını yaptığım gezileri sizlere sunma ayrıcalığına geldi. Kişisel web sitemdeki bağlantılardan ve sosyal medya üzerinden tüm gezilerin ayrıntılarına erişebilirsiniz.

Lütfen unutmayınız. Özge Ersu Gezileri™ ailesi içinde hiç yabancı yoktur, henüz tanışmamış gezi dostlarımız vardır. Tüm bu özel coğrafyalarda birlikte olmak, o heyecanlı havaalanı buluşmalarında karşılaşmak dileği ile,

Selam, Sevgi ve Saygılarımla

Özge Ersu
Turizm ve Gezi Uzmanı · Yazar · Profesyonel Turist Rehberi · Belgesel Radyo Yapımcısı · Yönetmen · Yayıncı · Sunucu · Eğitmen · Müzik Tarihçisi

2018 VE 2019 GEZİ PROGRAMI AYRINTILARI İÇİN TIKLAYINIZYILLIK PROGRAM · PDF

3 Yorum

 • Levent Akça 24 Şubat 2018 - 08:29 Reply

  Gezi duyuru listenize girmek istiyorum.

  Saygılarımla

 • Dilek Akça 24 Şubat 2018 - 08:31 Reply

  Özge Bey,

  Gezileriniz için duyuru listenize girmek istiyorum.

  • ozgeersu 24 Şubat 2018 - 12:54 Reply

   Dilek Hanım, İlginize teşekkürler, kaydınız yapılmıştır.

  YORUM YAP

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.