ÖZGE ERSU BARCELONA’DA GÜNEŞ SİGORTA KONUKLARINI AĞIRLADI

0 • 27 Eylül 2011 • HABERLER • 1.457 GÖRÜNTÜLEME

Güneş Sigorta 2011 yılı motivasyon gezisi için tüm üst düzey yönetimi, seçkin acentaları, diğer iş ortakları ve davet ettikleri gazeteciler ile  15-18 Eylül tarihleri arasında Barcelona’da idi.

Bu eşsiz şehirde kendi kişisel deneyimlerini, davet ettiği konuklarına da eksiksiz olarak yaşatmak isteyen ve yıllardır Ntv Radyo’da yayınlanan Laterna programının sürekli dinleyicisi olan Güneş Sigorta Genel Müdürü Serhat Süreyya Çetin’in özel ricası ile B2B Travel, bu geziyi Özge Ersu eşliğinde gerçekleştirdi.

Antoni Gaudí’nin şehrinde katılımcılar Barcelona ve Sitges’te gezerken, Katalan kültürünü yakından tanıma, lüks restaurantlarda yerel mutfağı tatma ve alışveriş yapma olanağı buldular.

Mercedes Sosa’dan Julio Iglesias’a kadar müzikle de süslenen gezi, Özge Ersu’nun Flemenco konferansı sonrası yaşanan benzersiz Flamenco gösterisi ile sona erdi.

Güneş Sigorta ve Özge Ersu, sadece gelecek yıl yapılması düşünülen Londra veya Rio de Janeiro toplantılarında değil, dönem içinde şu an için sürpriz olarak saklanan farklı etkinliklerde de işbirliği konusunda prensipte anlaştılar.

2 Yorum

 • Halil Bahadır 30 Eylül 2011 - 17:29 Reply

  Özge ile özeldi. Mükemmel bir organizasyon, güzel dostluklar.

  • ozgeersu 1 Ekim 2011 - 19:20 Reply

   Sevgili Halil Ağabey,

   Bilemiyorum artık seninle gitmediğimiz dünya coğrafyası kaldı mı? Hepsinde gülen yüzün ve mutluluk saçan iyimserliğinle, gönlümüzdeki huzur tohumlarını filizlendiriyorsun… Kısmetse bakalım nereye birkaç ay sonra…

  YORUM YAP

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.