LATERADIO CANLI YAYIN · FATİH AYDIN VE KIRK BEŞLİK ŞARKILAR

1.843 • 9 Şubat 2017 • LATERADIO İÇERİĞİ • 3.209 GÖRÜNTÜLEME

LATERADIO LIVE ™by ÖZGE ERSU | FATİH AYDIN · 45’LİK ŞARKILAR
12 ŞUBAT 2017 PAZAR · 20:00 – 23:00

İlk çıkarttığı ‘Şiirden Şarkılar’ albümü ile büyük başarı yakalayan Fatih Aydın ikinci albümü ‘45’lik Şarkılar’ ile 14 Şubat 2017 Sevgililer Günü’nde sevenleri ile buluşuyor. Artık gelenekselleştiği üzere, bu albümün resmi lansman öncesi Türkiye radyolarındaki ilk tanıtımını yine Özge Ersu ile Lateradio’da gerçekleştirecek olan Fatih Aydın, sizleri daha önce hiç bir yerde yayınlanmamış şarkıları ve şiirlerine davet ediyor.

12 Şubat 2017 Pazar gecesi 20:00’de başlayacak olan canlı radyo yayınında Aydın ve Ersu, albümde yer alan on beş şarkıdan sekizini çalacak, albüm hakkında konuşacak, çalışmanın hikayelerini anlatacak ve birlikte şiirler okuyacak. Twitter üzerinden soruları da yanıtlayacak olan Fatih Aydın, Özge Ersu ile ayrıca sanat, müzik ve geziler üzerine de sohbetleri derinleştirecek.

45’lik Şarkılar albümü’ne gelince… Bin dokuz yüz yetmişlerin sonlarından günümüze dek bestelenmiş unutulmaz şarkılara adeta bir saygı duruşu niteliğinde olan çalışma, bu özlenen şarkıların melodilerini günümüz için ironik, estetik ve nostajik anlamda biçimlendiriyor.

Lateradio Latelive yayını, Ios, Android ve Windows10 platformlarında ücretsiz olarak sunulan ‘Özge Ersu’ uygulaması üzerinden (Özge Ersu App) ya da radyonun resmi web sayfası üzerinden kolayca dinlenebiliyor.

YORUM YOK

YORUM YAP

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.