DÜNYA REHBERLER GÜNÜ SUNUMU

474 • 15 Şubat 2017 • Sunuculuk • 1.253 GÖRÜNTÜLEME

Değerli Meslektaşlarım, Dostlarım ve Dinleyicilerim,

21 Şubat 2017 Salı günü, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Profesyonel Turist Rehberleri olarak, üyesi olduğumuz İstanbul Rehberler Odası İRO tarafından düzenlenen Dünya Rehberler Günü İstanbul kutlamasında birlik ve dayanışmamızı pekiştirmek üzere bir araya geleceğiz.

Bu anlamlı günde ben de mütevazı katkılarımla tüm kutlama törenini sunacağım.

Kapalıçarşı Sandal Bedesteni’nde düzenlenen programımız 16:30’da karşılama ve İro Yönetim Kurulu Başkanımız Hakan Eğinlioğlu’nun açılış konuşması ile başlayacak.  Daha sonra meslekte 50. ve 25. yılını tamamlamış meslektaşlarımıza plaketlerinin takdimini yapacağız. Yine odamız eğitimlerinde görev almış, katkıda bulunmuş eğitmenlerimize ve kurumlara plaket töreni var sırada.

Sunumlar sonrası gecemiz geç saatlere dek kokteyl ile devam edecek. Ben de sık sık yurt dışında olduğumdan, Türkiye içindeki gezilerde veya organizasyonlarda bir araya gelemediğim değerli meslektaşlarımla buluşma ve sohbet etme olanağı bulacağım.

Sözlerimi küçük bir gülümseme ile sonlandırayım. Aralıklarla da olsa senelerdir bu anlamlı günün sunumlarını üstlendiğim için, iki sene önce kendime plaket vermeyi ihmal edip unuttuğumdan, bu sene meslekte ve sektörde geçirdiğim otuz dört gerçek yılın resmi ve profesyonel olarak yirmi yedinci senesinde, kendime yirmi beşinci  yıl plaketini vereceğim.

Bu anlamlı gün ile ilgili bilgilerimizi ve duygularımı sizlerle paylaşmak istedim. Tören ve sunum sonrası da bir basın bülteni ile yine o geceden izlenimlerimi sizlere iletmeye özen göstereceğim.

Selam, Sevgi ve Saygılarımla

Özge Ersu
Profesyonel Turist Rehberi
İstanbul Rehberler Odası – 0586 /03568

 

 

YORUM YOK

YORUM YAP

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.