ÖZGE ERSU ROTARY INTERNATIONAL 2016 DENİZLİ MESLEK HİZMET ÖDÜLÜNÜ ALDI

5.486 • 1 Mart 2016 • Ödüller • 6.757 GÖRÜNTÜLEME

ÖZGE ERSU ÖDÜLLERİ

20160103-rotary-international-denizli-meslek-hizmet-odulu

01 Mart 2016, Denizli

Özel yurt dışı gezileri düzenleyen, gezginlere dünyayı tanıtan, gezi kültürünü başarılı bir biçimde sunan, bu çalışmaları ile toplumun gelişmesine katkıda bulunan Özge Ersu’ya Denizli Rotary Kulübü tarafından 2016 Rotary Meslek Hizmetleri ödülü verildi.

Başarılı iş ve meslek sahibi toplum öncülerinin bir araya gelerek oluşturduğu Uluslararası Rotary Kulüpleri’nin 111. Kuruluş Yılı kutlamaları kapsamında Denizli Rotary Kulübü, Dedeman Park Otel’de düzenlediği sunum için Türkiye’nin en seçkin profesyonel turizm rehberlerinden turizm uzmanı, gezi ve müzik yazarı, sunucu, yayıncı ve eğitmen Özge Ersu’yu ödül seremonisi ve toplantıya davet etti. Davetliler Özge Ersu’nun sunduğu Görsel Dünya Turunu büyük bir beğeni ile izlediler. Toplantı sonrası Ödülünü Denizli Rotary Kulübü Başkanı Halim Sivri’nin elinden alan Özge Ersu, Uluslararası Rotary’nin 111.yılını kutlayarak, bu ödülü almaktan büyük onur duyduğunu ve profesyonel yaşamına özel bir anlam kattığını belirtti.

Dış Bağlantılar
http://denizlihaberajansi.com/haber/268/denizli-rotary-den-meslek-odulu/
http://www.denizlimhaber.com/mobil/haber/4413/meslek-odulleri-dagitildi.html

YORUM YOK

YORUM YAP

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.