ÖZGE ERSU ROTARY INTERNATIONAL 2015 İNCEK ANKARA MESLEK HİZMET ÖDÜLÜNE LÂYIK GÖRÜLDÜ

7.451 • 13 Kasım 2015 • Ödüller • 9.817 GÖRÜNTÜLEME

ÖZGE ERSU ÖDÜLLERİ

ozgeersu-2015-rotary-international-meslek-hizmet-odulu

13 Kasım 2015, Ankara

Özge Ersu Rotary International İncek Ankara 2015 Meslek Hizmet Ödülü’ne lâyık görüldü.

Özellikle yurt dışı turizmi, turizm yazarlığı belgesel radyoculuk alanındaki çalışmaları ile tanınan Özge Ersu, Rotaryenlerin özellikle mesleki yeterlilik ve yüksek yararlılık standartları için verdikleri ödülün 2015 yılındaki seçimi oldu.

Meslek yaşamlarında en iyiyi, güzeli ve doğruyu gerçekleştirip özendiren, etik değerlerini bozmaksızın fedakârlıkla topluma hizmet ederek uzmanlık alanında yüksek ve özel bir başarıyı yakalayan, topluma ve yaşadıkları çevreye katkıları olan kişi ya da kurumların çalışmalarının ayrıntılı olarak değerlendirilmesi Rotary International Kulüpleri Meslek Hizmet Ödülleri’nin amacını oluşturuyor.

Ödüller Meslek Hizmetleri Yönetmeliği çerçevesinde mesleğindeki diğer kişileri de özendirici rolü olmasına dikkat edilerek belirleniyor. Önerilen adaylar üst kurullarca değerlendirildikten sonra seçim oylaması yapılarak, lâyık görülenlere her sene sonuna doğru takdim ediliyor.

Kasım 2015’de Özge Ersu’nun Rotaract gençlerle buluşup, ünlü ‘Seksen Dakikada Dünya Turu’ konulu konferansı ve aynı gün akşam saatlerindeki ‘Özge Ersu ile Sohbet’ özel toplantısı ile katılım sağladığı Ankara İncek 97. Rotaract Ryla Semineri’ndeki ödül töreni de bu çalışmaların tümünün bir araya toplandığı bir ilk oldu.

İncek Rotary Kulübü 2015-2016 Dönem Başkanı Rtn. Baran Takıl, UR 2430. Bölge Ryla Ana Komite Başkanı Rtn. Can Çığırgan, 2015 – 2016 Dönem Guvernörü Rtn. Canan Ersöz, Kulüp Sekreteri Selda Cavcav, Rtn. Aslı Gökçe ve Rtn. Esen Eyüpoğlu’nun yönetiminde düzenlenen programda Özge Ersu ödülünü, konferansının sonunda Kulüp Asbaşkanı ve Ryla Komite Başkanı Rtn. Buğra Doğan’ın takdimi ile aldı. Kulüp yönetimi ve Ersu, 2016’da İzlanda’da tüm kulüp üyelerini çok özel bir gezide buluşturabilmek için sözleşti.

ozgeersu-oduller-rotary-meslekhizmet-01

ozgeersu-oduller-rotary-meslekhizmet-02

Dış Bağlantılar
http://rotary.iconpm.net/haber/97-ryla
https://www.youtube.com/watch?v=A0aJ6EvVy-I

YORUM YOK

YORUM YAP

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.