HOTİÇ VE PARILTI DERNEĞİ ÖZGE ERSU CANLI YAYINI

0 • 27 Eylül 2016 • Sosyal Sorumluluk • 445 GÖRÜNTÜLEME

ozge-ersu-pirilti-dernegi2

HAYALLER(İMİZ) SINIRSIZDIR! | BUGÜN FACEBOOK CANLI YAYIN

28 Eylül 2016, 10:00 – 12:00 (Arası)
Zorlu Center İstanbul

HOTİÇ GÖRME ENGELLİ ÇOCUKLARIN HAYAL GÜÇLERİNİ RENKLERLE BULUŞTURDU

Değerli Dostlarım,

Dalaman dönüşüm ile bugün, 28 Eylül 2016 Çarşamba sabahı İstanbul’da yine çok özel bir Facebook canlı yayınımda sizlerleyim.

Elbette tam yayın saatinde çoğunuz ekran karşısında olamayabilir ama, daha önce bu konuda sıklıkla ve içtenlikle teşekkür ettiğim üzere, beni binlerle ifade edilen izlemelere ulaştırdığınız gibi, bu yayını da sonradan izlemenizi ve özellikle paylaşmanızı rica edeceğim.

Her gün ülkemizin ve dünyanın değişik yerlerinden aldığımız haberlerle grileşmiş gündemimizde, iyi insanların yönettiği seçkin kuruluşların hoş ve benzersiz sosyal sorumluluk projelerine imza attığını görmek bizleri gülümsetiyor. İşte canlı yayınım da böyle bir konuya odaklanıyor.

Yıllardır konusunda Türkiye’nin en önde gelen markaları arasında olan, sosyal sorumluluk projelerini olabildiğince izlemeye çalıştığım Hotiç, bu kez Parıltı Derneği ile görme engelli çocuklar yararına ‘Hayaller Sınırsızdır’ projesi ile karşıma çıktı.

Ne kadar ince düşünülmüş, değil mi? Projeyi merak ediyorsanız sözü uzatmayayım: Hotiç, görme engelli çocukların yaptıkları resimlerden oluşan desenleri, kendi çantaları üzerine taşıyor.

Projenin odağı görme engelli çocuklarımızın kendilerine güvenen, yaşam ile barışık, uyumlu ve toplumda saygın bir konuma sahip olmaları. İşte bu amaçtan hareketle Parıltı Derneği ile biraraya gelerek çocukları kendi genel merkezlerinde oluşturdukları resim atölyesine davet ettiler ve onların hayal güçlerini renklerle buluşturmalarını, hayal güçlerinde yaşayan dünyaları renklerle anlatamalarını sağladılar.

Ben de lansmanın yapıldığı yerden seslenerek fırsat bulursam Hotiç Marka Yönetimi Direktörü Mukadder Şimşek Hanım ile kısaca sohbet edecek ve sizlere ürünleri, yayın kalitesi elverdiğince göstermeye çalışacağım. Bakarsınız Tasarım Direktörü Berat Mutuşoğlu Hanım ve Sosyal Medya Yöneticisi Eda Mutuşoğlu Hanım da zaman bulur, umarım bir kaç cümle ile yayınıma çıkabilirler.

Bence canlı yayınımda göstereceğim çantaları beğenelim ve satın alalım, ne dersiniz? Kaloriye çevirerek yakacağımız güzel bir akşam yemeği yerine bir ömür boyu kullanabileceğimiz ve bizi hep gülümsetecek harika bir hediye olmaz mı? Unutmadan, aldığımız çantaların tüm geliri Parıltı Derneği’ne aktarılacak.

Ama sizden iki çok önemli ricam var. Bu çantaları bulabileceğiniz bir Hotiç mağazasına gider de, bir ya da bir kaç tane satın alırsanız, lütfen hemen orada hızlı ve güzel bir fortoğraf çekerek, #hotic, @ozgeersu ve #ozgeersu olarak etiketleyin lütfen! Ben de bu güzel amaca sizlerin destekleri ile ufacık bir esinti vermiş olmanın tadını çıkartayım.

Firma yöneticilerine, sizlere ve özellikle bu davette sizlerle buluşmamı sağlayan Hotiç İletişim Danışmanı Günnur Gündüz Hanım’a teşekkürlerimle

Yayında görüşmek üzere, hoş kalın.

 

 

YORUM YOK

YORUM YAP

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.