TURİZMDE DİJİTAL DÖNÜŞÜM VE GELECEK SEMİNERİ

2.354 • 26 Mayıs 2017 • KONFERANS • 2.841 GÖRÜNTÜLEME

BASIN BÜLTENİ

31 Mayıs 2017 tarihinde İzmir Çeşme’de Çeşme Turistik Otelciler Birliği ÇEŞTOB · Egegen Internet Solutions · Mapsgen · Seogen ve Google AdWords sponsorluğu ile Özge Ersu, İsmail Hakkı Polat ve Didem Türköz’ün konuşmacı olarak katılacağı ‘Turizm Otelcilik Sektörü ve Dijital Dönüşüm · Rezervasyon Sitelerine Alternatif Çözümler’ konulu bir seminer düzenliyor.

Etkinlik özellikle Booking.com’un kapatılması sonrasında oluşan süreçte otellerin kendi rezervasyon sistemlerini iyileştirmesi ve geliştirmesi, bunun yanısıra dijital dönüşümün sektörde etkileri üzerine odaklanacak.

Konuşmacı olarak tanışma sonrası sabah bölümünde Turizm Uzmanı, Profesyonel Rehber ve Radyo Belgesel Yapımcısı Özge Ersu’nun, öğleden sonra ise Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü Öğretim Görevlisi ve Dijital Dönüşüm Derneği Başkanı İsmail Hakkı Polat ile yine Kadir Has Üniversitesi iNEO Girişimcilik Merkezi Sektörel İşbirliği Yöneticisi Didem Türköz’ün yer alacağı seminerin kapanışını ise Google Adwords gerçekleştirecek.

Programda Özge Ersu ‘Turizmde Dijital Gelecek’ konulu bir saatlik çalışmasında önce kısaca turizmdeki dijital değişime sektörün seyahat acenteleri, konsiyaj servisleri ve profesyonel rehberlik benzeri uzmanlık gerektiren bölümlerinde nasıl uyum sağlamaya çalıştığını sunduktan sonra bu güncel dijital dönüşümü dinamik sosyal medya değişkenleri eşliğinde ‘sahadan gelen bir tuzimci’ gözü ile anlatacak.

Öğleden sonra konularında Türkiye’nin sayılı uzmanları arasında yer alan İsmail Hakkı Polat ve Didem Türköz ‘Dijital Turist – Dijital Turizm’ konulu ayrıntılı çalışmalarını sunacaklar.

Kahve arası sonrası seminerin son bölümünde Google Adwords uzmanı eşliğinde ‘Internet Reklamcılığı’ çalışmaları yer alacak.

31 Mayıs 2017 Çarşamba Günü 10:30 – 15:30 arası Çeşme Radisson Blu Oteli konferans salonunda başta otel sahipleri, yöneticileri, uzmanlar ve turizmcilere yönelik olarak gerçekleştirilecek olan seminer bu konulara ilgi duyanlara da açık olacak.

YORUM YOK

YORUM YAP

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.