ÖZGE ERSU ENERJİ VERİMLİLİĞİ SOSYAL SORUMLULUK PROJESİNİ SUNDU

5.432 • 18 Ocak 2013 • Sunuculuk • 149.664 GÖRÜNTÜLEME

ozgeersu-sunum-sunuculuk-milli-egitim-viko-panasonic-enerji

Özge Ersu, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Viko A.Ş. işbirliğinde ‘Enerji Verimliliği’ konusunda şimdiye dek gerçekleştirilmiş en kapsamlı Sosyal Sorumluluk projesini sundu.

Uzunca süredir resmi ve özel kurum ve kuruluşların açılışlarını, toplantı yönetimlerini, lansman moderasyonlarını kendine özgü sunumu ile gerçekleştirmeye devam eden Özge Ersu, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Türkiye’nin elektrik sektöründe en önde gelen firmalarından Viko A.Ş.’nin ortak olarak yürüttüğü Sosyal sorumluluk projelerinden ‘Aydınlık Bir Gelecek İçin’ temalı programı sundu.

Kadir Has Üniversitesi Konferans Salonu’nda 17 Ocak 2013 Perşembe günü 14:00 – 16:00 arası Özge Ersu’nun moderasyonu ile gerçekleşen proje için bir araya gelen yaklaşık 350 davetli arasında İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Vekili, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, eğitimciler, öğrenciler, Viko Yönetim Kurulu, Üst Yönetim ve çalışanları, medya temsilcileri ve televizyon kanalları yer aldı.

Başlıca amacı 2020 yılına dek tüm Türkiye’de en az 1.000.000 ilköğretim öğrencisine ulaşma ve 6-14 yaş grubunu doğal kaynaklar, küresel ısınma, enerji yönetimi ve geri dönüşüm konusunda bilinçlendirmek olan projenin önemli bölümlerinden biri olan Viko Çocuk Tiyatrosu, okullarda sergilenen oyunlarını da programın kapanışında sundu.

Özge Ersu perde sonrası tüm protokol, yönetici, eğitmen ve çocukları sahneye davet ederek, günü sonlandıran renkli fotoğraf karalerinin çekilmesi sonrası programı kapattı.

YORUM YOK

YORUM YAP

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.