Secure Drive Türkiye [Ö.Ö.Ö] Belgesine Başvurdu

0 • 16 Kasım 2013 • Özge Özellikle Öneriyor Haberleri • 1.154 GÖRÜNTÜLEME

On yılı aşkın süredir İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Kayseri, Bodrum ve Dalaman havaalanlarında lüks araçlarla özel transfer (gidiş-dönüş) hizmeti veren Secure Drive A.Ş. (http://www.securedrive.com.tr) servis kalitesini tescil etmek adına Özge Ersu’nun [Ö.Ö.Ö] ‘Özge Özellikle Öneriyor’ belgesi için 14 Kasım 2013 tarihinde başvuruda bulundu.

Secure Drive A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şahin, sektörlerinde birçok yeniliğin ve benzersiz uygulamanın öncüsü olduklarını, ekonomik çözümlerinin yanısıra son derece modern bir anlayışla emniyet ve teknoloji öncelikli olarak hizmet ettiklerini, tüm araçlarda Internet ve tablet gibi ayrıntılarla son derece özenli servis vererek mükemmele yaklaşmaya çalıştıklarını belirtti.

Özellikle son zamanlarda sıkça şikayet konusu olan sarı taksilerin özensiz ve emniyetsiz servis vermesi, özel taksi uygulamalarının yetersiz ya da pahalı kalması, bu sektörde önemli bir açık oluşturuyor.

Özge Ersu 2013 Kasım ayı içerisinde Secure Drive firmasına farklı bir isimle rezervasyon yaparak sözü geçen havaalanlarında ‘habersiz/incognito’ transfer denetlemesi yapacak ve şirketin hizmetlerini ayrıntılı olarak inceleyerek ÖÖÖ Belgesi başvurusunu önümüzdeki ay içinde karara bağlayacak.

Bilindiği üzere, 2011 yılında başlayan [Ö.Ö.Ö] ‘Özge Özellikle Öneriyor’ belgesi uygulaması yalnızca Özge Ersu tarafından kişisel olarak denetlenen, deneyimlenen, sıkı ve yoğun incelemeler sonrasında yalnızca mükemmel koşullar sağlandığında ilgili kuruluşa verilen şartları zorlu bir sertifikasyon. Müşterinin koşulsuz mutluluğu birinci ve tek öncelik. Reklam, üçüncü kişi deneyimleri, öneriler yalnızca adaylık başvurusu için incelemeye alınıyor, Özge Ersu dışında  başka kişi ya da kurumlar denetleyici olamıyor. Lüks jet kiralamadan mahalle arası berberine, Michelin yıldızlı restaurantlardan Anadolu’daki esnaf lokantalarına, kişisel servis veren çalışanlardan büyük kurumlara dek tüm sektörler, kişler, servis ve hizmetler ‘ayırım ve kayırım yapılmaksızın’ belge kapsamında değerlendiriliyor. Denetlenen adayların sadece yaklaşık yüzde beş ya da yedisi ÖÖÖ Belgesi almaya hak kazanabiliyor.

YORUM YOK

YORUM YAP

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.