ÖZGE ERSU KONFERANSLARI İKİNCİ DÖNEM MICROSOFT İLE AÇILIYOR

0 • 4 Ağustos 2014 • KONFERANS • 520 GÖRÜNTÜLEME

Ozge-Ersu-Konferans-Microsoft-608

Özge Ersu, 2014 yılı konferansları, dinleti, eğitim çalışmaları ve söyleşilerinin ikinci dönemini Ağustos ayı başında erken açıyor.

Microsoft Açık Akademi Yaz Okulu eğitimi çerçevesinde ileri düzey eğitim alan Microsoft Student Partners programı öğrencileri, yoğun çalışmaların yanısıra, sektörün ileri gelenlerinden ya da kendi alanlarındaki uzmanlardan oluşan konuşmacıların konferanslarına da katılarak vizyonlarını genişletiyorlar.

Daha önce yine Microsoft Türkiye – Nokia işbirliği ile aynı akademik eğitim programı içerisinde konferans vermiş olan Özge Ersu yine katılımcıları, birikimlerini ve izlenimlerini paylaştığı, belgesel projelerini aktardığı kendine özgü formatı olan ’80ksen Dakikada Dünya Turu’ ile etimolojik, mimari, sosyal, tarihi ve coğrafi bir yolculuğa çıkartıyor.

Microsoft Türkiye Akademik Programlar, Windows Phone ve Azure Teknolojileri Müdürü Mustafa Kasap‘ın katkıları ve Microsoft Student Partners katılımı ile kırk dakikalık iki bölümden oluşan, Microsoft Türkiye Bellevue Residence’da 08 Ağustos 2014 Cuma günü 16:00’da gerçekleşecek olan kapalı oturum konferans ayrıca canlı olarak yayınlanacak.

Özge Ersu 2014 – 2015 Konferansları yurt dışında başta kendi düzenlediği ‘Özge Ersu Gezileri™Signature Collection’ olmak üzere Türkiye’nin değişik illerindeki üniversite, yüksek okul, meslek okulları ve kuruluşlarda devam edecek.

Özge Ersu Konferans başvuruları ve düzenlemeler için https://ozge.ersu.net/iletisim/ 

YORUM YOK

YORUM YAP

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.