Özge Ersu Ada Tv Nihan Yücel ile Gündemde Bugün

0 • 30 Mayıs 2014 • VIDEO • 1.151 GÖRÜNTÜLEME

Canlı Yayın
23 Mayıs 2014, 16:30

Ada Tv Genel Merkezi, Girne Kuzey Kıbrıs

Değerli Dostlarım,

Yakın Doğu Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Bölümü‘nde verdiğim ‘Dünya Müzikleri’ konferansım ve ertesi gün katıldığım son derece etkileyici Deep Purple canlı konseri için yine çok sevdiğim, kendimi evimde hissettiğim Kuzey Kıbrıs‘ta idim.

Bu günler boyunca bazı televizyon programı katılımlarım da oldu. Ülkenin tek haber kanalı olan, ayrıca radyo kanalları ve uydu yayını bulunan Ada Tv‘de Haber Müdürü Nihan Yücel Hanımefendi‘nin sunduğu ‘Gündemde Bugün’ programında yer aldım. Çalışmalarımdan, müzikten, radyodan, turizmden, gelişen teknolojilerden ve günlük yaşamın ayrıntılarından söz ettik.

Nihan Yücel Hanımefendi son derece hazırlıklı çıkmış programa, gerçekten bu profesyonel yaklaşım karşısında etkilendim. Aslında derin bilgi gerektiren konulara yaklaşımı, konularımızı güncel olaylara kolayca bağlayabilmesi benim de program boyunca kendimi son derece rahat hissetmemi sağladı. Otuz beş dakika nasıl geçti anlamadık.

Aslında uzun ve yorucu Los Angeles uçuşu sonrası aralıksız Kıbrıs’a geçişim ve konferans sonrası çıktığım bir yayındı. Belki göz çukurlarım bu tatlı yorgunluk nedeni ile bir çizgi daha derinleşmiş olabilir ama umarım yüzümdeki gülümsemeyi eksiltmemişimdir.

Programın gerçekleşmesindeki katkılarından ötürü piyano öğretmeni ve müzisyen arkadaşım Süley Özden‘e de özellikle teşekkür etmek isterim. Çok daha değişik konu başlıkları ile daha sonra yine keyifli bir sohbette buluşabilme dileğim sonrası şimdilik bir söz aldım. Umarım sizler de konuştuklarımız eşliğinde hoş zaman geçirirsiniz.

YORUM YOK

YORUM YAP

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.