ÖZGE ERSU RESMİ WEB SİTESİ YENİLENDİ

0 • 9 Aralık 2012 • HABERLER • 2.369 GÖRÜNTÜLEME

Özge Ersu Resmi Web Sitesi Portal Açılışını Yeniledi

Yaklaşık on beş senedir Internet üzerinde www.ersu.net  alan adı ile ‘Türkiye’nin En Geniş İçerikli Kişisel Yurtdışı Gezi Sitesi’ olarak yayınına devam eden portalında deneyimlerini paylaşan Özge Ersu, yeni yıl ile değişiklikleri de açıklamaya başladı.

Sitenin arka planını dünyanın değişik coğrafyalarını yansıtan ve dinamik olarak değişen yüksek çözünürlükteki resimler oluştururken, girişteki ek panel tüm sosyal medya bağlantılarına hızlı ulaşım kolaylığı sağlıyor: Facebook, Twitter, Foursquare, Linkedin, Youtube, Vimeo, Instagram ve Flickr gibi Özge Ersu’nun yoğun olarak paylaşım yaptığı platformların yanısıra, kendisi ile ilgili ansiklopedik yazı bağlantılarının bulunduğu Wikipedia, Internet etkileşim ve performansını ölçen KloutScore ve sitedeki yenilikleri anında haber veren RssFeed teknolojileri de giriş sayfasında yer alıyor.

Arama motorları iyileştirmesi (SEO – Search Engine Optimisation) adına ikinci büyük yenilik ise ‘alt alan adı’ (sub-domain) düzenlemesi. Artık tüm içerik ozge.ersu.net adresinden de izlenebiliyor.

Tüm bu çalışmaların arkasında, yanında ve önündeki isimlere gelince…

Özge Ersu’nun on yıllara dayanan birikimini yansıttığı geniş içeriğin grafik tasarım ve kodları, sitenin tüm teknik yönetiminden sorumlu CN Bilişim’den  İbrahim Saramet tarafından gerçekleştiriliyor.

Ayrıca Ayfer Aydın ve Fatih Aydın grafik tasarımlarında, Murat Akbıyık video düzenlemelerinde siteye destek veriyor. Portalın günümüzdeki konumunu kazanmasında 121 Metre Ajansı kurucularından Aslıhan Sipahioğlu, Ercan Sipahioğlu ve Erhan Meydan‘ın teorik, profesyonel destek ve katkıları çok büyük.

Kenan Saatcioğlu denetiminde New York’tan yönetilen dijital pazarlama ve profesyonel sosyal medya danışmanlığı altındaki www.ersu.net, önümüzdeki yıl ‘En Özgün Kişisel İçerik’ dalında Türkiye’nin en prestijli web ödüllerinden  ‘Altın Örümcek’  ve diğer yarışmalar için aday gösterilecek.

2013 yılında yapacağı ve yalnızca üç yüz konuğunu gezdireceği, Planet Istanbul New Life Travel Agency eşliğinde düzenlediği on adet özel Özge Ersu Gezileri – Signature & Prestige Collection programlarının tüm ayrıntılarının da içerikte yer almaya başladığı Ersunet sitesine üye olmak için http://www.ersu.net/wp-login.php?action=register bağlantısı kullanılabiliyor.

1 Yorum

  • Elvan Atalay 10 Aralık 2012 - 08:28 Reply

    Tebrikler, gerçekten çok güzel ve etkileyici olmuş. Emeği geçen tüm ekibi ve sizi kutluyorum.

  • YORUM YAP

    Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.