ÖZGE ERSU İLE BODRUM LATELIVE YAYINI
OLDIES AND GENERATIONS

5 • 9 Eylül 2017 • LATELIVE • 702 GÖRÜNTÜLEME

 

ÖZGE ERSU OLDIES MÜZİK TÜRÜNÜ DÖNEMİN ŞARKILARI EŞLİĞİNDE KUŞAKLARIN TARİHİ İLE ANLATTI

Latelive & Eko Fm Time Machine Canlı Yayını
26 Ağustos 2017 · Bodrum Türkiye

Özge Ersu Bodrum’un ilk yabancı dilde yayın yapan köklü radyolarından 107.6 Eko Fm’de 26 Ağustos Cumartesi akşamı 21:00 – 00:00 arası gerçekleştirdiği canlı yayında dinleyicileri ve Ege Bölgesi’ndeki müzikseverler ile buluştu.

Yıllardır yayınladığı ‘Lateradio Live!’ formatını Bodrum’da çok beğenilen ‘Time Machine’ ile birleştiren Ersu, Türkiye’de tüm Bodrum, Bodrum Yarımadası, Didim, Gökova, Datça ve Söke’den, Yunanistan’da Kos ve Kalimnos adalarından, ayrıca kendi uygulaması içindeki Lateradio’dan da dinlenen Eko Fm ve Halikarnas Fm ortak stüdyolarından yaptığı üç saatlik aralıksız Türkçe ve İngilizce canlı yayınında unutulmaya yüz tutmuş ünlü eski yabancı şarkıları kendine özgü anlatımı ile sundu.

Özge Ersu ‘Oldies & Goldies’ akımını tüm yönleri ile anlatırken, bu müziği ortaya çıkartan İkinci Dünya Savaşı ‘G.I. Generation’dan sessiz kuşağa, ‘Baby Boomers’ döneminden X nesline, Bin Yıl ‘Millenium Y’den Z kuşağına kadar bu müzik türüne etki eden sosyolojik ve toplumsal olayları, dönemden örnekler verdiği şarkılarla süsledi.

YORUM YOK

YORUM YAP

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.