CANAN ERKAN VE BERLINEA DESTINATION MANAGEMENT ÖÖÖ BELGESİ ALDI

0 • 31 Ağustos 2011 • ÖÖÖ Belgeleri • 1.657 GÖRÜNTÜLEME

Almanya’nın başkenti Berlin’de 1999 yılından beri profesyonel turist rehberliği yapan Canan Erkan ve 2005 yılında kurduğu Berlinea Destination Management, verdiği son derece yüksek kalitedeki servis ve titiz hizmet anlayışı ile Avrupa’da ilk ÖÖÖ belgesi alan profesyonel turist rehberi ve seyahat acentası oldu.

Özge Ersu’nun da uzunca bir süredir aralıksız işbirliği yaptığı, Türkiye’den özellikle Berlin’e ve Almanya’nın diğer bölgelerine gelen grup ve kişilere  profesyonel rehberlik hizmeti veren Canan Erkan, Berlin Guide e.V. Berlin Rehberler Birliği ve BVGD Almanya Rehberleri Federal Birliği üyesi. Berlinea Destination Management ise DRV Alman Seyahat Acentaları Birliği ve IHK Berlin Sanayi ve Ticaret Odası’na kayıtlı.

Canan Erkan, acentası ve kendi adına 20110828/01 numaralı ÖÖÖ Belgesini 28 Ağustos 2011 Pazar günü Berlin’de Charlottenburg Sarayı”nda yapılan kısa tören ile aldı.

YORUM YOK

YORUM YAP

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.