ÜNLÜ KUAFÖR ŞİNASI ELİGÜR ÖÖÖ BELGESİ ALAN İLK SALON OLDU

2 • 8 Eylül 2011 • ÖÖÖ Belgeleri • 3.073 GÖRÜNTÜLEME

İstanbul’un Ünlü Kuaförü Şinasi Eligür, Türkiye’de ÖÖÖ Belgesi Alan İlk Salon Oldu

08 Eylül 2011 Perşembe günü düzenlenen kısa tören ile belgesini alan Şinasi Eligür, 1997 yılında Schwarzkopf Türkiye‘nin Paris Salon Mondial Coiffure Beauté Fuarı‘na katıldı. Dünyanın en zor beğenen kişisi Özge Ersu ile bu gezide tanıştı. Sonrasında Özge Ersu 15 seneye yakın bir süredir, saçlarını ne Türkiye’de, ne senelerdir yaşadığı Fransa’da ne de dünyanın herhangi bir yerinde bir başka kuaföre emanet etti.

1997 ve 2002 Diplôme d’Honneur sahibi Şinasi Eligür mesleğinin zirvesinde. Boya, kesim ve diğer konularda her saç için doğru seçenekleri sunuyor. Sık sık yurt dışına giderek Jacques Dessange, Toni Guy ve diğer önemli markaların çalışmalarına katılıyor, Avrupa ve dünya saç modellerini her sezon video ve kataloglarla eşleyerek müşterilerine uyguluyor. Ayrıca C. Juillard‘ın prensiplerini belirlediği ve tüm dünyada kabul gören Visagiste konusunda yoğun bir eğitim aldı. Masaj, ağda manikür ve pedikür de sunduğu hizmetler arasında.

Kızlıtoprak’taki lüks salonu, son derece modern ve şık döşeli, tertemiz. Sektördeki en kaliteli ürünleri kullanıyor. Tüm takımları son teknoloji ürünü ve hijyen ilk sırada. Rahat koltuklar ve zengin ikram seçenekleri de unutulmamalı.

On yıllara dayanan devamlı müşterilerinin yanısıra, özellikle Asya yakasında oturan diplomatlar ve eşleri, yabancı sporcular ve çok zor beğenen elit bir portföy, Şinasi Eligür ve ekibinin hizmetlerinden ve salonundan son derece memnun. Saçlarınızı mutlu eden Şinasi Eligür’ü Özge Özellikle Öneriyor.

 

Bağdat Caddesi Hasan Amir Sokak 6/1
Kızıltoprak Kadıköy, İstanbul

0216 336 22 13

sinasieligur@hotmail.com
www.sinasieligur.com

1 Yorum

 • Özge Ersu 8 Eylül 2011 - 19:34 Reply

  Değerli Dostum,

  Türkiye’de bizler gibi “işini çok çok iyi yapan” azınlıktansın, başarılarının devamını diliyorum.

  Çok daha büyük ödüllere layıksın ama benim işimde olduğu gibi, aslında sana da en iyi ödül, misafirlerinin kapıdan çıkarken “Çok teşekkür ederim Şinasi, harika oldu!” demeleri.

  Umarım yaşamın boyunca her şey senin için hayırlı ve istediğin gibi olur.

 • YORUM YAP

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.