XCOR UZAY YOLCULUĞU VE ÖTESİ

3.456 • 20 Şubat 2015 • Sunuculuk • 7.726 GÖRÜNTÜLEME

ozge-ersu-vip-xcor-uzay-yolculugu

Basın Bülteni
Vip Turizm & Özge Ersu
19 Şubat 2015 18:00 – 22:30 , Hôtel Les Ottomans İstanbul

19 Şubat 2015 Perşembe akşamı on yıllardır sürdürdüğü ilerici ve öncü geleneği ile, başta ‘Uzay Gezisi’ olmak üzere, sıradışı seyahatlerini tanıttığı (ESD – UTE 2015 – 2016) programı çerçevesinde Vip Turizm, son derece ilginç içerikli bir organizasyona ev sahipliği yaptı.

18:00 – 22:30 arasında Boğaziçi Kuruçeşme ‘deki Les Ottomans Hotel’de gerçekleşen, özellikle turizm alanında butik gezi yapan servis sağlayıcı ve sektör öncülerinin davetli olduğu bu özel geceyi VIP Turizm ekibi alışılmış şık, rafine ve ince ayrıntıları düşünülmüş sürprizlerle hazırladı.

Xcor Uzay Gezisi başta olmak üzere, Hollywood yıldızları eşliğindeki gala toplantılarından Bordeaux organik şarap tadımına, Kırmızı Halı deneyimlerinden yıldızlarla yapılan röportajların usta gazetecisi Daphne Barak eşliğindeki elit yemeklere dek uzanan bu özenli içeriği, özellikle yurt dışı özel butik gezi konusunda ön sıralarda kişisel markası ile yer alan Özge Ersu, Vip Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ceylan Pirinçcioğlu ile birlikte sundu.

Vip Turizm ile çok uzun yıllar öncesine giden ortak çalışmaları olan, yakın tarihte, 2013 yılında benzer bir içeriği Zuhal Pirinçcioğlu ile Burak Kut eşliğinde Ankara’da sunan Ersu ile Ceylan Pirinçcioğlu’nun ortak sahne performansı, gezi tanıtım konferansından çok, birbirlerine takıldıkları, davetlilere sorular sordukları, ilginç bilgiler ve gülümseme kattıkları içerikle süsledikleri keyifli bir ortamda devam etti.

Sunumun ilginç bölümlerinden biri ise Xcor Uzay Yolculuğu sunumu idi. Özellikle Ceylan Pirinçcioğlu’nun kayıt, hazırlık ve uçuş süreçlerini ayrıntılı olarak anlattığı programın merak edilen yörüngeye çıkış, araç tasarımı, yerçekimi kuvvetleri ve dönüşü içeren teknik yönlerini ise Özge Ersu tamamladı.

Gecenin sürprizleri arasında çekilişle verilen uzay saati, otel önünde sergilenen Maserati Ghibli modelleri, gittikçe büyüyen ağı ile uzaklarda, özellikle Avustralya bağlantılarında önem kazanan Abu Dhabi merkezli Etihad Airways’in, bir kişi için düşünülen, sonradan ikiye çıkarılan İstanbul – Avustralya Business sınıfı uçak bilet ödülü de vardı.

Tanıtım gecesi ‘Party Time!’ bölümü, Boğaziçi’ne karşı Vip Turizm mor rengine boyanmış varillerin içinde yanan odun ateşi çevresindeki teras sohbetleri, keman ve vurmalı çalgılar performansları ile devam etti.

YORUM YOK

YORUM YAP

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.