ÖZGE ERSU ÜNİVERSİTE RADYO BİRLİĞİ DANIŞMA KURULU ÜYESİ

0 • 2 Ekim 2014 • HABERLER • 668 GÖRÜNTÜLEME

Universite Radyo Media Birligi 608

Uzun süredir yurt dışındaki değişik uç coğrafyalarda gerçekleştirdiği Signature Collection™ özel gezileri, beş senedir Ntv‘de yayınlanan bol ödüllü müzikal belgesel Laterna ve kendi kurduğu belgesel Internet radyosu Lateradio yayınlarının yanısıra, eğitim ve sosyal sorumluluk çalışmalarına da ağırlık veren Özge Ersu, yeni kurulan Üniversite Radyo Birliği Danışma Kurulu üyeliğine seçildi.

Konusunda uzman profesyonel radyo yapımcıları, programcılar, iletişim eğitimi veren akademisyenler ve radyo sektörüne önderlik eden profesyonellerden oluşan Üniversite Radyo Birliği Danışma Kurulu‘nda aşağıdaki isimler yer alıyor:

Ariana Ferantinou
Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi, Gazeteci, Muhabir
Radyo Vesaire Kurucusu ve Koordinatörü, Yapımcı ve Sunucu

Özge Ersu
Ntv Radyo Yapımcı ve Sunucu, Lateradio Kurucusu, Belgesel Programcı

Profesyonel Turist Rehberi ve Gezi Uzmanı

Fırat Tufan
İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi, Radyo İletişim Genel Koordinatörü
Teknik Yapımcı ve Radyo Arel Kurucusu

Ekim Baykara
Joy Fm Radyo Yapımcı ve Sunucu, Dj

Onur Uz
Üniversite Radyo Birliği ve Radyo Vesaire Kurucusu,Besteci ve Müzisyen
Warwick Üniversitesi Creative & Media Enterprise Yüksek Lisans Öğrencisi

Tuğçe Açıkgöz
İstanbul Üniversitesi Radyo İletişim Kurumsal Sorumlusu
Best Fm Yapımcı ve Sunucu

Meltem Sezenler
Best Fm Müzik Direktörü ve Yayın Sorumlusu
Radyo Yapımcısı ve Programcı

Üniversite radyolarını tek çatı altında birleştirerek ortak çalışmalar yapılmasını sağlayan, Üniversite Medya Birliği ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Radyo Vesaire ortak projesi olan Üniversite Radyo Birliği, kararlarını Üniversite Radyo Birliği Danışma Kurulu, Üniversite Medya Birliği Yönetim Kurulu ve Radyo Vesaire Yönetimi koordinasyonu ile alıyor. Kuruluşun strateji, etkinlik, yayın ve yapısında politik unsurlar bulunmuyor.

Üniversite Radyo Birliği çalışmalarını birlik altında toplanan Afyon Kocatepe, Ahi Evran, Atatürk, Balıkesir, Beykent, Bilkent, Boğaziçi, Çankaya, Düzce, Ege, Erciyes, Hacettepe, Haliç, Gelişim, Şehir, Aydın, İstanbul, Bilgi, Kemerburgaz, İzmir Ekonomi, Kadir Has, Karadeniz Teknik, Melihşah, On Dokuz Mayıs, Sakarya, Süleyman Demirel, Süleyman Şah, Sütçü İmam, Uludağ, Kocaeli, Akdeniz Üniversiteleri ve bu üniversitelerin radyo istasyonları, sosyal medya, iletişim toplulukları, mikrofon, reklamcılık kulüpleri ve üniversite gazeteleri ile bağlantılı olarak yürütecek.

Türkiye radyoculuğunda modern ve nitelikli içerik konusunda büyük başarılara imza atmaya hazırlanan birlikle ilgili danışma kurulu çalışmaları, yönetim ve Özge Ersu tarafından kamuoyuna sıklıkla duyurulacak.

YORUM YOK

YORUM YAP

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.