ÖZGE ERSU SASDER ÜÇÜNCÜ ULUSAL KONGRESİ’NDE KONFERANS VERİYOR

0 • 14 Ekim 2014 • KONFERANS • 820 GÖRÜNTÜLEME

sasder-ozgeersu-608

Özge Ersu yeni konferans dönemini Sağlık ve Sigorta Yöneticileri Derneği Üçüncü Ulusal Kongresi ile açıyor.

2014 – 2015 dönemi Özge Ersu Konferansları™ programını son derece önemli bir sunum ile açacak olan Özge Ersu, sağlık ve sigorta sektörlerinin akademisyen, yönetici ve duayenlerini her sene bir araya getiren, konusundaki en önemli çalışma sayılan Üçüncü Sağlık ve Sigorta Yöneticileri Derneği Ulusal Kongresi‘ne konuşmacı olarak davet edildi.

7 Kasım 2014 Cuma günü 14:00 – 14:40 arasında, büyük konferans salonunda son yıllarda büyük ilgi gören formatı ’80KSEN DAKİKADA DÜNYA TURU’ ile bu kez kongre katılımcılarını ‘4IRK DAKİKA’ ile tarih ve coğrafyanın arka sokaklarında dolaştırarak, sağlık ve sigorta konusundaki ilginç bilgileri, deneyimi ve birikimleri ışığında zenginleştirerek kendine özgü sunumu eşliğinde anlatacak olan Özge Ersu, konferansının hemen sonrasında aynı akşam İstanbul bağlantılı olarak Güney Afrika gezisini gerçekleştirmek üzere Cape Town‘a geçecek.

6-8 Kasım 2014 tarihlerinde Antalya Belek Calista Luxury Resort içinde gerçekleştirilecek olan kongre, Türkiye Büyük Millet Meclisi Sağlık Aile ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve üye milletvekillerinin katıldığı panel sonrası Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu‘nun kapanış konuşması ile sonra erecek.

Bilimsel programın ayrıntılarına
http://sasder.org/bilimsel-program-3.aspx

Özge Ersu konferans, söyleşi, seminer, dinleti, sunum ve canlı yayınlarına
https://ozge.ersu.net/konferanslar/

bağlantıları ile erişilebiliyor.

YORUM YOK

YORUM YAP

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.