ÖZGE ERSU İLE LATELIVE CANLI YAYIN ŞEHİRLERİM ŞARKILARIM

17.567 • 26 Şubat 2017 • LATELIVE • 7.966 GÖRÜNTÜLEME

 

BASIN BÜLTENİ
LATERADIO™LATELIVE · ÖZGE ERSU
ŞEHİRLERİM ŞARKILARIM
24 ŞUBAT 2017 CUMA 21:00 – 00:00

KONUK · ÖĞRETİM ÜYESİ YRD. DOÇ. DR. ALİ ARDA YÜCEYILMAZ
ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ SÖKE İŞLETME FAKÜLTESİ KAMU YÖNETİMİ BÖLÜMÜ

Müzikal Belgesel Web Radyosu Lateradio program yapımcı yönetmeni ve sunucu Özge Ersu Avusturya Viyana, Monaco, Fransa Nice, isveç ve Finlandiya Kuzey Kutup Dairesi, Los Angeles California başta olmak üzere Türkiye’de istanbul, Denizli ve Dalaman sonrası  yine son derece ilginç bir konumdan gerçekleştirdiği canlı yayın ile dinleyicileri ile buluştu.

Yıllardır dünya şehirlerini şarkıları ile belgesel tadında anlatan Özge Ersu 24 Şubat 2017 Cuma akşamı Ege’nin benzersiz coğrafyalarından Söke yakınlarında, dünyanın ilk Hipodamus planlı İyon Yunan şehirleri arasında yer alan antik Priene’nin hemen yanındaki Bahab’dan yaptığı canlı yayında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Söke İşletme Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ali Arda Yüceyılmaz’ı ağırladı.

Tam 21:00’de başlayan ve bir Latelive klasiği olarak yine üç saat sonrası gece yarısı sona eren programda dünya şehirlerine adeta eğitim yaşamını adamış, üzerine kitap ve tez yazmış, bu konuda akademik çalışmaları devam eden, dersler veren, aynı zamanda bir müzik aşığı ve gönül adamı Dr. Yüceyılmaz, Özge Ersu ile dünya şehirlerini ilginç yönleri ile konuştu. İkili, sohbetlerininin arasına konu ettikleri bölgelerin şarkılarını da serpiştirdi.

Dr. Yüceyılmaz’dan ders alan Söke İşletme Fakültesi öğrencilerinin, Ege Bölgesi’ndeki Laterna ve Lateradio meraklılarının yanısıra İstanbul, Türkiye ve dünyanın değişik yerlerindeki dinleyicilerin de yoğun katılımı ile devam eden ‘Şehirlerim Şarkılarım’ canlı yayını yine içeriği, sohbetleri ve müzikleri ile tekrar tekrar dinlenecek Latelive klasikleri arasında yer aldı.

2 Yorum

 • Ergül Kocamaz 27 Şubat 2017 - 10:14 Reply

  ‘Ne kadar çok bilgi,o kadar düşük ego, ne kadar az bilgi ,o kadar yüksek ego’ diyen Albert Einstein’ın ne kadar haklı olduğunu bir kez daha ortaya koyan Özge Ersu’ya ve Dr. Arda Yüceyilmaz’a muhteşem bilgi ve müzik paylaşımları için, Söke’yi dünyaya götürdükleri ve dünyayı Söke’ye getirdikleri için teşekkürler…

  • ozgeersu 3 Mart 2017 - 21:06 Reply

   Çok Değerli Meslektaşım Ergül Kocamaz Hanımefendi,

   Çok onurlandırdınız beni güzel sözlerinizle, çok teşekkür ederim.

  YORUM YAP

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.