ÖZGE ERSU HİLTON DALAMAN CANLI YAYINDA

0 • 27 Ekim 2014 • Performans • 686 GÖRÜNTÜLEME

OzgeErsuHiltonDalaman608

BASIN BÜLTENİ

Özge Ersu 2014 – 2015 konferans, performans ve dinleti sezonunu Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa içindeki Fashion Lounge’dan yapacağı canlı yayında ‘Music Good Music’ gecesi ile açıyor.

Lüks otelin şık salonu Fashion Lounge’da 01 Kasım 2014 Cumartesi gecesi 21:30 – 00:00 arasında Old Time Rock, Blues, Soul, Funk, Psychedelic, Pop ve Türkçe Nostalji şarkıları ile performans yayınına çıkacak olan Ersu, Batı müziğinin ve Türkiye’nin en verimli dönemlerinden 1940 – 1980 yıllarına ait listebaşı melodileri, benzersiz dev eserleri ve farklı yorumlarını sunacak.

Performans ve tatil için 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve tatili ile hafta sonunu bağlayan Çarşamba – Pazar günlerini (29 Ekim Çarşamba – 02 Kasım Pazar) sezonun son dinlenme fırsatı olarak değerlendirmek isteyenlerin yanısıra İngiltere’den aynı dönemde gelmiş İngiliz konuklar da otel ve spa içerisinde gündüz dinlenip değişik olanaklardan yararlanırken, biri özel gece olmak üzere otelin zengin ve ayrıcalıklı gurme seçenekleri eşliğinde bir arada yemek yiyerek sohbet edecek, 01 Kasım 2014 Cumartesi gecesi ise 21:30’da ‘Özel İnsanlara Güzel Müzik’ temalı ‘Music Good Music’ programında bir araya gelecekler.

Sınırlı sayıda rezervasyonun alındığı ve yerlerin tükenmeye başladığı programa katılmayı arzu edenlerin Hilton Dalaman Spa & Resort ile bağlantı kurarak doğrudan rezervasyon yapabildiği tatil ve performans için Çarşamba – Pazar paketinin yanısıra Perşembe ya da Cuma girişli rezervasyonlar da yapılabiliyor. Bu performansın 2014 yılı içerisinde benzeri ve tekrarı bulunmuyor.

  • MUSIC GOOD MUSIC by ÖZGE ERSU
  • 21:00 – 00:00 Bar Street Fashion Lounge
  • Old Time Rock, Blues, Soul, Funk, Psychedelic, Pop, Türkçe Nostalji

Hilton Sarıgerme Resort & Spa, Ortaca – Muğla

http://www.hiltondalaman.com/
www.ersu.net

YORUM YOK

YORUM YAP

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.